Чудовий аромат, продавець ввічливий і уважний. Рекомендую.
дуже дякую за парфумивсе ок
з такої маленької суми нада була предоплата 100гр
Чудовий аромат, продавець ввічливий і уважний. Рекомендую.
дуже дякую за парфуми
все ок
з такої маленької суми нада була предоплата 100гр