Оригінальна парфумерія оригінали з Європейських країн за оптовими цінами від компанії "ПАРФІМПОРТ"
+380 (97) 207-09-88
+380 (99) 757-45-05
Відгуки про компанію ПАРФІМПОРТ
Олексій В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
все супер, перезвонили сразу, товар отличный
Юлія Г.
Відмінно
Дмитрий К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Не первый раз обращаюсь. Быстро, вежливо, четко. СПАСИБО))
Анастасия Г.
Нейтрально
Заказывала тональный крем и бритву, так вот тональный очень нравиться, а бритва разочаровала( отдала за нее 80 грн) ,а она с тупыми лезвиями
Андрей
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Спасибо вам огромное. Жена была очень рада вновь услышать аромат ее любимых духов. Удачи вам!
Алла Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Анастасія Д.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказувала тональний крем. Він виявтася недуже якісний . Після того як я написала відгук до мене передзвонили і сказала ,що вони мені вернуть гроші. І сказали ,що я порчу їм репутацію. Вже пройшов 1 тиждень гроші не вернули.
Юлія К.
Відмінно
Елена Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказывала женский парфюм, осталась очень довольна отличным обслуживанием, быстрой доставкой, а самое главное качественным товаром по хорошей цене. Желаю компании "ПАРФИМПОРТ" процветания . Спасибо)
все супер, перезвонили сразу, товар отличный
Не первый раз обращаюсь. Быстро, вежливо, четко. СПАСИБО))
Заказывала тональный крем и бритву, так вот тональный очень нравиться, а бритва разочаровала( отдала за нее 80 грн) ,а она с тупыми лезвиями
Спасибо вам огромное. Жена была очень рада вновь услышать аромат ее любимых духов. Удачи вам!
Дуже поганоЗаказувала тональний крем. Він виявтася недуже якісний . Після того як я написала відгук до мене передзвонили і сказала ,що вони мені вернуть гроші. І сказали ,що я порчу їм репутацію. Вже пройшов 1 тиждень гроші не вернули.
Заказывала женский парфюм, осталась очень довольна отличным обслуживанием, быстрой доставкой, а самое главное качественным товаром по хорошей цене. Желаю компании "ПАРФИМПОРТ" процветания . Спасибо)