Відповідальний продавець, все відповідає , швидко і якісно обслуговують. Дякую.
Шановний , з вами звязалися- вам передзвонили , але ви сказали , що не розумієте( мабуть укр мову)і кинули телефон.Виклик тривав 26сек.
Все добре,але трохи змінили дізайн. Якость перевіримо,сподіваюсь усе буде,як завжди.
Відповідальний продавець, все відповідає , швидко і якісно обслуговують. Дякую.
Шановний , з вами звязалися- вам передзвонили , але ви сказали , що не розумієте( мабуть укр мову)і кинули телефон.Виклик тривав 26сек.
Все добре,але трохи змінили дізайн. Якость перевіримо,сподіваюсь усе буде,як завжди.