Схоже що товар продають не оригінальний, хоча ціна та заявлено що оригінал
Дуже приємно що працюють по символічній передплаті 100 грн.
Схоже що товар продають не оригінальний, хоча ціна та заявлено що оригінал
Дуже приємно що працюють по символічній передплаті 100 грн.