Дякую за чудовий товар і гарне обслуговування.
Хороший та вічливий продавець. Аромат сподобався, дуже дякую🥰
Прикольно. Я відзив не писав. Напевно сама компанія. Але товар прийшов вчасно, зараз проходить тестування. Заразз відредагував коментар
Дякую за чудовий товар і гарне обслуговування.
Хороший та вічливий продавець. Аромат сподобався, дуже дякую🥰
Прикольно. Я відзив не писав. Напевно сама компанія. Але товар прийшов вчасно, зараз проходить тестування. Заразз відредагував коментар